Erken rezervasyon tarihlerini kaçırma!

En çok sorulan sorular

Kiralamak istediğiniz villanın detay sayfasının sağ tarafında yer alan REZERVASYON YAP sekmesinden konaklamak istediğiniz tarihleri girerek UYGUNLUK DURUMUNU KONTROL ET butonuna tıklayarak villanın müsaitliğini kontrol edebilir, konaklama yapmak istediğiniz tarih aralığının müsait olması durumunda minimum konaklama süresine göre(seçtiğiniz aya göre değişmektedir) seçildikten sonra açılan pencerede yer alan konaklayacak kişi sayısı (yetişkin ve çocuk olarak) seçilir.

Tarafımıza talebinizin ulaşmasına müteakip gerekli kontroller yapılıp tarihlerin konaklamaya uygun olması halinde size sms/e-mail yoluyla rezervasyonu tamamlayıp ödeme yapabileceğiniz(kredi kartı veya havale/eft) link iletilir.

Ödemenizin tahsil edilmesinin ardından konaklama yapacağınız villaya ait sözleşme detaylarınız tarafınıza mail yoluyla iletilecektir.

Web sayfamızda bulunan villalarımıza ait detay sayfalarında ve villa listeleme sayfalarında, villalarda konaklayabilecek kişi kapasiteleri ve yatak odası sayıları belirtilmektedir.

Bağımsız konaklama birimlerinde (villa/suit) yemek hizmeti bulunmamaktadır. Tesis içerisinde bulunan bazı konaklama birimlerimizde ise yemek hizmeti bulunmaktadır. Yemekli konaklama seçenekleri için müşteri danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Elektrik, su, tüpgaz kullanımı, havuz ve bahçe bakımı giderleri ile villaya girişte yapılan temizlik hizmeti ücrete dahildir. Konaklamanız esnasında ekstra temizlik hizmeti talep etmeniz durumunda 1 gün öncesinde firmamıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu hizmet ücret karşılığinda verilmektedir.

Web sayfamızda bulunan villaların denize olan mesafeleri villalara ait detay sayfalarında belirtilmektedir.Ayrıca villaların markete, restauranta ve kent merkezine olan mesafelerini de içeren bilgilere yine bu sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Tarafımıza talebinizin ulaşmasına müteakip gerekli kontroller yapılıp tarihlerin konaklamaya uygun olması halinde size sms yoluyla rezervasyonu tamamlayıp ön ödeme yapabileceğiniz (kredi kartı veya havale/eft) link iletilir. Ödeyeceğiniz tutar rezervasyon formunu doldurduğunuz sırada sizlere ön bilgi olarak da verilmektedir. Ödemenizin tahsil edilmesinin ardından konaklama yapacağınız villaya ait sözleşme detaylarınız tarafınıza mail yoluyla iletilecek ve kalan ödeme tutarı tesise giriş esnasında tahsil edilecektir.

Whatsapp İcon